Tesettür Tül Gelinlik Modelleri

  • 01 Nisan 2019
  • 611 kez görüntülendi.

Bir gelinlik modeliyle beraber siz değerli okurlarımızla beraberiz. Yavaş yavaş düğün hazırlıklarına başlandığı bu günlerde en önemli konulardan biri de gelinlik modelleridir. Şık bir görüntüsü olan ve oldukça rağbet gören tesettür tül gelinlik modellerinden bahsetmeye çalışacağız bu yazımızda sizlere.

hemen hemen her tesettürlü bayanın beğenisini kazanan tasarımlar arasına girmeyi başarmış bir üründür. Tül detayları gelinliğin modeline göre farklı miktarlarda ve gelinliğin farklı bölgelerinde kullanılmaya çalışılmıştır. İnce ve şeffaf bir kumaş olan tül modelleri tesettür tül gelinlik modellerinde kimi zaman duvak kısımlarında kimi zaman gelinliğin üst kısmında kimi zaman ise gelinliğin etek kısımlarında kendini göstermektedir. Tesettür tül gelinlik modellerinde en çok duvak kısmında tül detaylarına denk gelmekteyiz. Bununla beraber özellikle kabarık gelinlik modellerinin etek kısımlarına boydan boya tül parçası eklenerek oluşturulan tesettür tül gelinlik modelleri de yoğun olarak kullanılmaktadır. Genel olarak beyaz, bej ve krem rengi gelinlik modellerinde tercih edilen tül detayları bu renklerde daha şık ve daha gösterişli durmaktadır. Tül modellerinin hemen hemen her kıyafet üzerinde büyük bir katkısı olduğu aşikardır. Bu nedenle moda tasarımcıları da gelinlik modellerinde bu parçayı kullanmadan geçmemiştir. Son dönemlerde özellikle tül parçaları üzerine eklene dantel detayları da ayrıca tesettür tül gelinlik modellerine büyük bir artı katmış ve gelinlik modellerinin şıklığını ve zarafetini destekler nitelikte olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Tesettürde Gold Modası başlıklı makalemizde En Güzel Tesettürde Gold Modası, Tesettürde Gold Modası ve Tesettürde Gold Modası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ