Yarasa Kol Tesettür Panço

Yarasa Kol Tesettür Panço

Şık görünmek isteyen tesettürlü hanımların bu dönemlerde tercih ettiği kıyafetlerden biri haline geldi panço modelleri. Bazen bir dış giysisi olarak üretilen panço modeller kimi zamanda elbise görevi gören bir kıyafet olmuştur. Özellikle klasik ve asil tarzlarıyla tesettürlü hanımların ilgisini çekmeyi başarmış kıyafetlerden bir tanesidir. Günden güne artan popülerliğiyle öce çıkan bu kıyafetler mevsim şartları itibariyle mağaza vitrinlerinde yerini almaya başladı bile. Tesettürlü hanımların beklentilerini karşılayabilmek için birbirinden farklı modelleri piyasalarda yerini almaya başladı. Farklı modeller arasında ilgi gören ve tercih edilen tasarımlardan biri de yarasa modelleridir. Önümüzdeki günlerde daha fazla tercih edilecek bir kıyafet modelidir.

, diğer tasarımlara göre biraz daha zarif ve estetik görüntüye sahip modellerdir. Ev içerisinde kullanılabilen modelleri bulunan bu kıyafetlerin çoğu tasarımı dışarı çıkarken tercih edilmektedir. Klasik panço modellerine göre daha çok elbise tarzı bir ürün olarak üretilmektedir modelleri. Yaş aralığı olarak ta geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. Hem klasik giyinmeyi seven genç hanımların hem de orta yaş tesettürlü hanımların tarzlarını yansıtan bir modeldir. Bu kıyafetlerde kol kısımları geniş ve uzun olabilmektedir. Genel olarak üst tarafları geniş olan kollar alt taraflarda ufak bir detay halindedir.

Kendi arasında da çok farklı çşitlere ayrılan yarasa kol panço modelleri daha çok geniş modellerin tercih edildiği tasarımlardır. Kimi zaman bir body ile tercih edilen yarasa kol pançolar kimi zaman tek başına tercih edilmektedir. Rahat ve bol olması aynı zamanda uzun olması günün her anında kullanımını kolaylaştırmıştır. Birçok tesettür markası tarafından özel olarak tasarlanan ürünler arasında yerini almıştır. Hem yazlık hem kışlık modelleri bulunan bu kıyafetler genellikle bir ürünü olmadan kullanılmaktadır.

Tesettür Panço Kombinleri

Pantolon, şal ve düz renk eşarplarla uyum konusunda oldukça başarılı olan modelleri güzel bir kombin parçası olarak ta kullanılmaktadır. Tarz itibariyle topuklu ayakkabı veya çizmelerle birlikte kullanılmaya daha uygun kıyafetlerdir. Özellikle yemek daveti gibi sizler için önemli olan ve az sayıda insanın katılacağı özel ortamlara en uygun kıyafetler arasında yer almaktadır.

Yarasa kol tesettür panço modellerinde kombin yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biride kullanılacak çanta modelleridir. Kol çantalarından uzak durulması gereken bu kıyafetlerde daha çok ufak ve şık el çantalarının kullanılması yerinde olacaktır. Aynı zamanda kol çantasıyla uyumlu renkte olabilecek bir başörtüsü katılacağınız ortamda ön plana çıkmanızı sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?