Alize Puffy Battaniye Modelleri

  • 18 Ekim 2018
  • 1.467 kez görüntülendi.

Merhabalar kıymetli modatesettürevi okuyucuları. Gün geçmiyor ki modayla birlikte hayatımıza yeni ürünler girmesin. Son dönemlerin trend ürünlerinden biride puffy modelleridir. Puffy kelime anlamı olarak kabarık anlamına gelmektedir. Yani tekstil ürünlerinin kabarık bir şekilde karşınıza çıkması demek oluyor. Bizlerde bu yazımızda son dönemlerin gözde ürünlerinden puffy ürünlerin battaniyeler üzerinde ki görkemini inceleyeceğiz ve yazımızda Alize puffy battaniye ürünlerinden bahsedeceğiz.

hem hazır bir şekilde karşımıza çıkmakta hem de sadece örgü ipi şeklinde karşımıza çıkmaktadır. İp şeklinde olan modeller sizlerin kendi tasarımlarıyla şık battaniyelere dönüşebilir; ancak yorulmak istemiyorum, vaktim yok veyahut beceremem diye düşünüyorsanız hazır modeller de firmalar tarafından beğeninize sunulmaktadır. Alize puffy battaniye modellerinde kumaşlar kalın birbirine geçen ipler şeklinde karşımıza çıkmaktadır ve bunları örerken şiş, tığ gibi aletlere ihtiyaç duyulmamaktadır. Tamamen el becerisiyle birbirine geçirerek ortaya çıkan bir battaniye modelidir. Tabi bu ürünle farklı tasarımlar da yapabilirsiniz ancak konumuz battaniye modelleri olduğu için galerimizde battaniyelere yer vereceğiz. Bunun dışında yatak örtüleri, omuz şalları, lif gibi ürünler de yapabilirsiniz. Özellikle bebekleriniz için havaların serinlediği bu günlerde şık ve sıcacık battaniyeler yapmanız mümkün. Tabi bu battaniye modelleri yaparken de kendi düşüncelerinize göre tasarımlar yapabilirsiniz. Hazır modellerde de farklı tasarımların bulunduğunu görmekteyiz. Alize puffy battaniye modelleri bir marka haline gelerek kaliteli kumaşıyla sizlerin beğenisine ve ilgisine sunulmuştur. Sizlerde havanın soğumaya başladığı günlerde kendinizi ve aileniz ısıtacak Alize puffy battaniye modellerine bir göz atmalısınız. Bu ipleri alıp internet üzerinde videolarla nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Tesettür Giyim Modası başlıklı makalemizde 2018 Tesettür, 2018 Tesettür Giyim ve 2018 Tesettür Giyim Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ