En Şık Tesettür Kışlık Etek Modelleri

En Şık Tesettür Kışlık Etek Modelleri

Yağışlı ve soğuk havaların etkisini hissettirmeye başlayacağı önümüzdeki günlerde kullanılacak kıyafetlerde değişkenlik göstermelidir. İnce ve hava alan kıyafetlerin yerini artık kalın ve sıcak tutacak kıyafetler almaya başladı. Hemen hemen her kıyafet tasarımında bu özelliklere sahip kıyafetler dolaplarda yerini almaya başladı bile. Bunlardan bir tanesi de tesettür modelleridir. Pantolonlarla beraber tesettürlü hanımlar arasında en çok kullanılan kıyafetlerin başında gelmektedir etek modelleri. Bu yüzden hem yazlık hem de kışlık modelleri olan kıyafetlerdir etek modelleri. Daha önceki yazılarımızda birçok etek modeliyle ilgili yazılar yazmış sizleri bilgilendirmiştik. Bu yazımızda en güzel tesettür kışlık modellerine yer vermeyi uygun gördük.

Şık Tesettür Kışlık Modelleri

Yaz aylarında modellerinde daha çok ince ve hava alan kumaşlar kullanılmaktayızdır. Aynı zamanda çiçek ve farklı desenlerin kullanıldığı tasarımlar rağbet görmekteydi. Bunun yanında dantel, tül gibi detayların yer aldığı tasarımlar tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilen modeller olmuştu. En güzel tesettür kışlık modellerinde ise daha çok kalın kumaşlar kullanılmaktadır. Düz tasarımların daha fazla yer aldığı bu modellerde sadelikte ön planda tutulmuştur. Keçe, kaşe, ipek ve pamuklu kumaşların kullanıldığı kışlık tesettür modellerinde desenlere de çok fazla yer verilmemektedir. Kullanılan desenler ise daha çok çizgili veya ekose tarzı desenler olmuştur.

    Kışlık tesettür modellerinde sadelik ön planda tutulduğu için aynı model kıyafeti daha geniş bir yaş aralığı kullanabilmektedir. Bu kalın kumaşlara en çok yakışan detaylar kemer detayları olmuştur. Kışlık ürünler olduğu için tasarımlarda uzun modeller tercih edilmektedir. Gömlek, tunik, kazak, body sweatshirt gibi çoğu tasarıma uygun kombin yapılabilecek kıyafetlerdir. Canlı ve açık renklerden ziyade kışlık modellerinde koyu renkler tercih edilmektedir. En çok tercih edilen renk siyah olurken bunu kahverengi, gri, lacivert ve haki renkleri izlemektedir. Bot ve çizmelerle sık bir uyumu olan tesettür kışlık modellerini henüz almadıysanız geç olmadan araştırmaya başlamalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?