Tesettür Saten Abiye Modelleri

Tesettür Saten Abiye Modelleri

Abiye modelleri her zaman için modasının en çarpıcı ve göz alıcı kıyafetlerinden olmuştur. Özel tasarımlar olarak hazırlanan bu kıyafet modelleri, tesettürlü hanımların özel günler ve davetler için tercih edeceği kıyafetlerin başında gelmektedir. Şık görüntüsü, zarif yapısı ve estetik duruşuyla adeta özel bir gün havası katmaktadır. Genelde nişan, nikah ve balo gibi ortamlarda tesettürlü hanımların asla vazgeçemediği bir üründür.

Her tesettürlü hanımın hayatı boyunca en az bir kez giymesi gereken bu kıyafetler farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Bazıları özelliği nedeniyle tek kullanımlık olurken bazıları ise birkaç farklı organizasyonda kullanılabilir. Özellikle genç hanımların hayatlarının en mutlu günleri olarak nişan ve nikah için aldıkları modeller tek seferlik olarak değerlendirilir. Daha sonra anı olarak dolabınızın en güzel yerinde muhafaza edilir.

Abiye seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli hususların başında katılacağınız davetin önemi gelmektedir. Sizin için ifade ettiği anlama göre bir abiye modeli seçmek yerinde olacaktır. Birçok çeşidinin bulunduğu bu kıyafetin önemli bir tasarımları arasında saten abiye modelleri yer almaktadır. Parlak ve kaygan görüntüsüyle en önemli davetlerde ön plana çıkmanızı sağlayan bir tasarımdır. İpek ve pamuktan üretilen bir kumaş olan saten kumaşlar parlak ve pürüzsüz yapısıyla göz doldurmaktadır. saten abiye modelleri uzun süre içerisinde kalabileceğiniz ve içinde rahat edebileceğiniz bir kıyafettir. Bu yüzden katılacağınız ortamda gün boyu neşeli ve canlı kalmanıza imkan sağlayan kıyafetlerdir.

İşlemeli Saten Abiye

saten abiye modelleri çok fazla detayla boğulmayan sade ve zarif kıyafetlerdir. İnci, taş, pul gibi detayları çok fazla kabul etmeyen ve genelde bu detayların belli bir bölgeye eklendiği kıyafet tasarımıdır. Daha çok broş ve kolye aksesuarla süslenen kıyafet modelleridir. Güzel işlemelerin en çok yakıştığı abiye çeşitlerindendir. Tek renk olarak tasarlanan bu kıyafetlere en çok yakışan renkler kırmızı ve mavinin koyu tonlarıdır. Çoğu tasarımı bel bölgesinde desteklenen modeller şeklindedir. Böylelikle hem üzerinize tam oturması sağlanmış hem de kıyafete farklı bir estetik hava katmıştır.

Uzun olarak tasarlanan modeller ayakları kapatacak şekilde dizayn edilmektedir. Topuklu ayakkabı detaylarıyla daha gösterişli olan saten abiye modellerinde dikkat çeken en önemli özelliklerin başında başörtüleri gelmektedir. Genelde şal kombinli kıyafet tasarımları arasında gösterilmektedir. Kullanılan şallarda hem saten kumaşlardan üretilmekte hem de kıyafetle tona ton aynı renkte olmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?