Genç Tesettür Hırka Modelleri

Genç Tesettür Hırka Modelleri

Tesettür kıyafetler tasarlanırken yaş aralığına oldukça önem verilir. Çünkü her yaşın zevki ve tarzı farklı olabilmektedir. Her yaşa uygun tesettür kıyafet modelleri bulunsa da çoğu tasarımda genç hanımların tarzlarına dikkat çekilmiştir. İçinde bulunduğumuz moda sezonunda da gençlerin tarzları birbirinden farklı olabilmektedir. Ama genel bir tarzı hemen hemen her tesettürlü hanım tercih etmektedir.

Tesettür hırka modellerinde de durum aynı şekilde olmuş ve gençlere yönelik tasarımlar oldukça fazla olmuştur. Genç tesettür de yoğun ilgi gören ve modanın izlerini yansıtan tasarımlar arasında girmeyi başarmıştır. Hırka modelleri her ne kadar eskisi kadar popüler olmasa da gençlere yönelik tasarımlarla yeniden ön plana çıkmıştır.

Modern Genç Hırka Modelleri

Tesettür hırka modelleri genel olarak kategorisinde değerlendirilen bir kıyafettir. Sonbahar kış mevsimlerinde hem sıcak tutacak hem de şık bir kombin oluşturacak bir kıyafettir. Daha çok kombin tamamlamak için kullanılan bir dış giysisidir. Genç tesettür hırka modelleri de bu doğrultuda tasarlanan modern tasarımlardır. Genç tesettürlü hanımların tercih ettiği hırka modellerinde salaş ve rahat tasarımlar dikkat çekmektedir. Genelde bol olarak tasarlanan bu modeller klasik tasarımlara göre biraz daha kısadır. Çoğu tasarımı diz üzerine gelen bu modellerde en çok düğme detaylar kullanılmaktadır. Özellikle uzun hırka modelleri genç hanımlar arasında popüler olan modellerdir.

Genç tesettür hırka modellerinde birkaç farklı kumaşın kullanıldığına şahit olabiliyoruz. Ancak en fazla kullanılan kumaş triko kumaşlardır. Hem spor bir görüntüsünün olması hem genç hanımların tarzına uygun tasarımlara daha yatkın olması hem de sıcak tutması triko kumaşları öne çıkarmıştır. Çoğunlukla tek renk modeller tercih edilmektedir. Yine de bunun yanında birkaç rengin beraber kullanıldığı sade tasarımlarda mevcuttur. Sonbahar aylarında başka bir dış giyim ürünü olmadan da kullanılabilmesi bu kıyafetlerin oldukça fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Sonbahar renkleri olan siyah, kahverengi, gri ve haki renkleri en fazla üretimi yapılan renklerdir. Sizlerde yeni sezon tarzlarınızda hem rahat hem de kullanışlı olan tesettür hırka modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?