Eşarp İğnesi

Eşarp İğnesi

Merhaba değerli okuyucularımız. Bu yazımızda sizlere bir aksesuardan bahsedeceğiz. Tesettürlü bayanların kullanabileceği bu aksesuar olan iğnesi.

Modern iğneleri tesettürlü bayanların özel günlerde ve davetlerde tercih ettiği şık bir görünüme sahip olan ve kıyafetlerle güzel bir kombin oluşturabilecek bir aksesuar çeşididir. Modanın ilerlemesiyle birlikte modern ve şık iğnelerinin kullanımı artmaktadır. Tesettürlü bayanların artan ilgisi neticesinde aksesuarcıların da bu ürüne yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Farklı modeller ile üretilen modern ve şık iğneleri kullanılan eşarba ve kullanılacak mekana göre farklılık gösterebilir. Taşlı, mıknatıslı, zincirli, gümüş modelleri mevcuttur. Modayı takip eden tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği modeller gümüş modeller ve zincirli modellerdir. Özellikle zincirli modeller kendisini daha güzel bir şekilde göstermesi açısından tesettürlü bayanların yoğun ilgisini çekmiştir.   Yapacağınız güzel bir kombinle beraber kullanacağınız şık bir iğnesiyle daha göz alıcı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Daha çok koyu ve tek renk eşarplarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Özellikle zincirli iğnelerinin üzerinde bulunan taşların eşarbınızla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca iğneleriyle tutturacağınız eşarplarınız kolay kolay bozulmayacak ve katıldığınız ortamda sizlere sıkıntı çıkarmayacaktır. Malumunuz tesettürlü bayanların en büyük sıkıntılarından biridir katıldığı bir ortamda eşarplarının sürekli bozulması ve sıkıntı çıkarası

Şimdi hep birlikte iğnesi çeşitlerini inceleyelim

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?