Eşarp İğnesi

  • 31 Ekim 2017
  • 859 kez görüntülendi.

Merhaba değerli okuyucularımız. Bu yazımızda sizlere bir aksesuardan bahsedeceğiz. Tesettürlü bayanların kullanabileceği bu aksesuar olan eşarp iğnesi.

Modern eşarp iğneleri tesettürlü bayanların özel günlerde ve davetlerde tercih ettiği şık bir görünüme sahip olan ve kıyafetlerle güzel bir kombin oluşturabilecek bir aksesuar çeşididir. Modanın ilerlemesiyle birlikte modern ve şık eşarp iğnelerinin kullanımı artmaktadır. Tesettürlü bayanların artan ilgisi neticesinde aksesuarcıların da bu ürüne yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Farklı modeller ile üretilen modern ve şık eşarp iğneleri kullanılan eşarba ve kullanılacak mekana göre farklılık gösterebilir. Taşlı, mıknatıslı, zincirli, gümüş modelleri mevcuttur. Modayı takip eden tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği modeller gümüş modeller ve zincirli modellerdir. Özellikle zincirli modeller kendisini daha güzel bir şekilde göstermesi açısından tesettürlü bayanların yoğun ilgisini çekmiştir.   Yapacağınız güzel bir kombinle beraber kullanacağınız şık bir eşarp iğnesiyle daha göz alıcı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Daha çok koyu ve tek renk eşarplarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Özellikle zincirli eşarp iğnelerinin üzerinde bulunan taşların eşarbınızla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca eşarp iğneleriyle tutturacağınız eşarplarınız kolay kolay bozulmayacak ve katıldığınız ortamda sizlere sıkıntı çıkarmayacaktır. Malumunuz tesettürlü bayanların en büyük sıkıntılarından biridir katıldığı bir ortamda eşarplarının sürekli bozulması ve sıkıntı çıkarası

Şimdi hep birlikte eşarp iğnesi çeşitlerini inceleyelim

Bir önceki yazımız olan Gelin Başı Modelleri başlıklı makalemizde Gelin Başı Modelleri, modern Gelin Başı Modelleri ve şık Gelin Başı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:eşarp iğnesi firkete
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ