En Güzel Bayan Çantaları

En Güzel Bayan Çantaları

Merhabalar kıymetli modatesettürevi takipçilerimiz. Bu yazımızda sizlere tesettürden farklı bir konu işleyeceğiz. Bu yazımızda kombin oluşturmak için kullanılan ve aksesuar sınıfına dahil olan bir ürün olan bayan çantalarından söz edeceğiz. Aslında bu makalemizde daha çok görsellere yer vereceğiz, ancak bunun yanında birkaç ipucu da sizlere sunmaya çalışacağız.

Malumunuz tesettürlü olsun olmasın bir bayanın dışarıdaki en büyük yardımcısı bayan çantalarıdır. Son zamanlarda farklı model ve tasarımlarıyla oldukça çşitlenen bayan çantaları her bayanın yanında bulunması gereken ve bayana şıklık katan bir aksesuar niteliğindedir. Deri, süet, kumaş, kadife gibi farklı mamullerden imal edilen ürünleri mevcuttur. Hatta son zamanlarda hayvan derilerinden üretilen bayan çantalarının piyasadaki yeri artmışsa da tepkilerden dolayı çok ta fazla kullanılmamaya çalışılmıştır. Hem yüksek fiyatlarından hem de hayvanlardan üretilmesinden dolayı çok fazla rağbet görmemektedir bu modeller. Bunun dışında birde fiyatı çok düşük bayan çantaları bulunmaktadır bunları tercih ederken de çok dikkatli olmalısınız çünkü bu tür ürünler sağlıksız olarak üretilebilmektedir.

Bayan çantalarını tercih ederken bildiğiniz ve güvendiğiniz işyerlerinden alışveriş yapmaya dikkat ediniz. Şimdi sizlere birkaç kombin örneği verelim. Örneğin özel bir geceye katılacağınız zaman güzel bir ile birlikte siyah parlak bir çanta size eşlik edebilir tabi çokta büyük olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Bunun yanında sevdiğiniz bir insanla baş başa geçireceğiniz güzel bir akşam yemeğinde şık pullu ve açık renkte krem, pembe gibi küçük bir el çantası tercih edebilirsiniz. Yetişkin bayanların dışarı çıkarken tercih edeceği çantalar genellikle kahverengi ve siyah mat bir çantası olabilir. Büyüklüğünü çok abartmazsanız iyi olur. Birde son zamanlarda artık çıtçıtlı çantaların modası geçmiş durumda artık bu modellerden mümkün olduğunca uzak durun. Tercih edeceğiniz modeller tek gözlü ve fermuarlı olmalı. Gençlerde yeni akım sırt çantası haline geldi hem sırt hem de elde taşınan bu çantalar rahat kıyafetlerle güzel uyum sağlar. Kıyafetinizin rengine ya da başörtünüzü rengine uyumlu bir renk seçmelisiniz. Bu çantalar deri olarak tasarlanmakta ve daha çok açık renkler tercih edilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?