Tesettür Kemerli Tulum Modelleri

  • 16 Mart 2019
  • 977 kez görüntülendi.

Tesettür tulum modelleri özellikle genç ve orta yaşlı tesettürlü bayanların tercih ettiği önemli kıyafetlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazen özel günler için bazen de gündelik hayatta kullanılmak için tasarlanan tesettür tulum modelleri mevcuttur. Bunlardan biri de daha çok özel tasarımlar olarak karşımıza çıkan tesettür kemerli tulum modelleridir.

Tesettür tulum modelleri bilindiği gibi üst kısmı elbise alt kısmı pantolon şeklinde olarak tasarlanan bir giysidir. Tabi farklı tasarımları söz konusudur bu kıyafetlerin. de beğenilen tasarımlardan önemli bir tanesidir. Kıyafetin orta kısmına takılan kemer aksesuarları bazen geniş, bazen ince tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Tesettür kemerli tulum modellerinde kemer detaylarının kıyafette bazen köprüleri mevcutken bazen köprüsüz olup direk kıyafetin üzerine kombinlenmektedir. Kimi zaman deri detaylı kemerler kıyafetlerde görülürken kimi zaman ise kumaş detaylı kemerlerin bulunduğunu görmekteyiz. Tesettür kemerli tulum modellerinde kemerler bazen siyah, bazen beyaz, çoğu zamanda kıyafetle aynı renkte olmaktadır. Kemer detayları genel olarak tokalı olmaktadır. Tesettür kemerli tulum modellerinde tulumlara bazen pelerin şeklinde ek parçalar atılmaktadır. Bu parçaların sarkmaması ve kötü bir görüntü oluşturmaması için kemer detayları bu kıyafetlerde şık bir destekleyici olarak öne çıkmaktadır. Farklı detaylarla birlikte kemer detayı da tesettür tulumlar üzerinde büyük bir gösteriş sağlamaktadır. Özellikle düz renk eşarplar veya şallar ile kombin yapılan bu kıyafetler topuklu ayakkabılarla şık bir bütünlük oluşturmaktadır. Şimdi de hep beraber tesettür kemerli tulum modellerinden oluşan galeriye göz atalım dilerseniz.

Bir önceki yazımız olan Kolyeli Tesettür Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Şık Kolyeli Tesettür Elbise Modelleri, Kolyeli Tesettür Elbise Modelleri ve Şık Kolyeli Tesettür Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ