Kolyeli Tesettür Elbise Modelleri

  • 15 Mart 2019
  • 673 kez görüntülendi.

Özel günlerinizde tesettür kıyafetlerinizin sadeliğinden yakınıyorsanız kıyafetlerinizi güzelleştirmenizin bazı yolları mevcuttur. Bunlardan biri de aksesuarlarla kıyafetleriniz desteklemek ve kıyafetin şıklığına şıklık katmaktır. Bu aksesuarlı kıyafetlerin en önemlilerinden biri de olarak karşımıza çıkan ürünlerdir.

Özellikle sizler için önemli olan bir davette sade, detayı az olan tesettür elbise modelleriniz de kolye detayları sizlere büyük destek sağlayacaktır. Tabi burada kolye detaylarının elbise modelleriyle uyumuna dikkat etmek lazım. Bu şekilde şık bir tesettür kolyeli elbise modeli tasarımı oluşturabilir ve katılacağınız ortamda günün en şık isimlerinden biri olabilirsiniz. Kolye detayları daha çok sade tesettür elbise modellerinde şık durmaktadır. Bazen kısa zincirli kolyeler bazen uzun zincirli kolyeler kıyafetlerinizle uyum sağlayabilmektedir. Burada kullanacağınız başörtüsü bağlama tarzının da büyük önemi vardır. Eğer boyun kısmını başörtüsüyle kapatacaksanız uzun zincirli kolyeler, boyun kısmında başörtüsünün parçası bulunmayacaksa kısa zincirli kolyeler tercih edebilirsiniz. Bazen geniş zincirler şeklinde ve birçok ufak taş detayı ile süslenmiş kolyeler bazen de tek bir broş şeklinde be tek bir taşla süslenmiş kolyeler tercih edilmektedir. Bazen de sarkan zincir parçalarıyla oluşturulan tesettür kolyeli elbise modelleri tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen ürünler olmuştur. Kolyeli tesettür elbise modellerinde daha çok koyu renk elbiselerin öne çıktığını görmekteyiz, çünkü koyu renk elbiselerde kolye aksesuarların daha dikkat çektiği görülmektedir. Hafif bir makyaj, kıyafetinizin tasarımına göre bir kolye, şık bir topuklu ayakkabı ve harika bir ipek eşarp ile en güzel tesettür kolyeli elbise modeli kombinini yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Aksesuar Kombinleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Aksesuar Kombinleri, En Şık Tesettür Aksesuar Kombinleri ve Modern Tesettür Aksesuar Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ