Tesettür Taç Modelleri

  • 14 Temmuz 2019
  • 676 kez görüntülendi.

Özel günlerde tesettür kıyafetlerde en çok aranan detaylardan biri de aksesuar modelleridir. Bazen kıyafet modellerinde gördüğümüz aksesuar modelleri bazen de başörtüsü modellerinde karşımıza çıkmaktadır. Başörtüsü aksesuarlarında da en fazla ne çıkan tasarımlar tesettür taç modelleridir.

Özellikle gelin başı modellerinde ve özel şal modellerinde karşılaştığımız son dönemlerin gözde aksesuarları arasında girmiştir. Özel davetlerin özel kıyafetlerini süsleyen tesettür taç modellerini birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Kimi zaman çok fazla detayın yer aldığı bu taç modelleri kimi zaman da ufak detaylarla süslenmektedir. Bazen altın rengiyle karşımıza çıkan bu aksesuar modelleri çoğu zaman da gümüş rengiyle karşımıza çıkmaktadır.  Genç tesettürlü bayanlar gelinlik telaşına girdiği zaman gelin başı modellerinde taç detayına oldukça fazla önem vermektedir. Bununla beraber şal kombinli birçok abiye modelinde taç detaylarını görmekteyiz. Kısacası tesettür taç modelleri, tesettürlü bayanlar için özel günlerin vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesidir.

Bir önceki yazımız olan Broşlu Tesettür Kıyafet Modelleri başlıklı makalemizde Broşlu Tesettür Giyim Modelleri, Broşlu Tesettür Kıyafet Modelleri ve En Şık Broşlu Tesettür Kıyafet Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:tesettür şal aksesuarları taç
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ