Geometrik Desenli Şal Modelleri

  • 26 Şubat 2019
  • 649 kez görüntülendi.

Başörtüsü denince akla eşarp ve şal modelleri gelmektedir. Şal modelleri denince de akla birçok çeşit ve model gelmektedir. Bunlardan biri de desenli bir model olan ve son dönemlerin popüler bir ürünü olan geometrik desenli şal modelleridir.

farklı geometrik motifleri içerisinde barındıran şal tasarılarıdır. Çizgili, kareli, üçgen, daire ve benzeri birçok farklı geometrik tasarım eşarp modellerine hem şık hem de olgun bir görüntü katmaktadır. Genellikle iki veya üç renkten oluşan geometrik desenli şal modelleri spor bir görüntüden çok klasik bir hava katmaktadır. Çoğunlukla gömlekler ve bluzlar ile tercih edilen bu şal modelleri hem genç tesettürlü bayanlarla hem de orta yaş tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen bir ürün olmuştur. Çoğunlukla siyah ve beyaz renklerin kullanıldığı geometrik desenli şal modellerinde geometrik desenlerin beyaz renklerde ağırlık verildiği görülmektedir. Koyu renkli şallarda ise geometrik motifler ya beyaz renklerle ya da açık renklerle yapılmaktadır. Uzun olarak tasarlanan bu modellerde şalların bir ucu ön tarafa sarkıtılarak bağlanmaktadır çoğunlukla. Tabi farklı bağlama modelleri de kullanılmaktadır.

Şimdi de geometrik desenli şal modellerinden oluşan ve farklı markaların tasarımlarından oluşan galeriye göz atalım.

Bir önceki yazımız olan 2019 Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Eşarp Modası, 2019 Eşarp Modelleri ve Yeni Sezon Eşarp Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ