Venezia Eşarp Modelleri

Venezia Eşarp Modelleri

Bu yazımızda başörtüsü konusunda önemli bir aşama kaydeden ve son dönemin popüler markaları haline gelen Venezia modellerini siz değerli okurlarımıza tanıtmaya çalışacağız ve bazı görsellerle sizlere sunacağız.

2018 yılında iyice popüler bir marka haline gelen Venezia kendine has tasarımlarıyla tesettürlü bayanların ilgisini ve beğenisini kazanmıştır ve her geçen dönemde kalitesine ve tasarımlarına yenilik eklemeye devam etmektedir. Hem modellerinde hem de twill eşarp modellerinde kendine has tasarımlarıyla piyasalarda yer almaktadır. Çiçek motiflerinin karmaşık renklerin ve farklı desenlerin şık bir şekilde eşarp modellerine yansıtılmasında oldukça başarılı olunmuştur. 2018 de ki yeni ürünleriyle rağbet gören 2019 yılında da yeniliklerle tesettürlü bayanların karşısına sağla bir şekilde çıkacak gibi duruyor. Kaliteli kumaşlarıyla kıyafetlerde oldukça şık bir kombin oluşturmaktadır. Hem açık renklerde hemde koyu renklerde farklı tasarımları mevcuttur; ancak açık renkli Venezia eşarp modelleri daha fazla ilgi görmektedir. Özellikle pembenin tonlarıyla beraber çiçek motifler çok fazla tercih edilen ürünlerdendir. Bunun yanında siyah beyaz renklerin aynı eşarp içindeki uyumu da çok şık olmuştur, ayrıca mor ve mavinin açık tonlarının kullanıldığı eşarp modelleri de tesettürlü bayanlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

İnternet üzerinden kolayca temin edebileceğiniz Venezia eşarp modelleri ortalama bir fiyata sahip olmakla beraber hemen hemen her kesimden insanın alabileceği türdendir. Sizlerde şık bir eşarba sahip olmak istiyorsanız Venezia eşarp modellerine bakmadan geçmeyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?