Apolet Detaylı Tunik Modelleri

Apolet Detaylı Tunik Modelleri

Kimi detaylar vardır ki eklendiği kıyafeti adeta olduğunda farklı bir tasarım olarak göstermektedir. Bu detaylar bazen tüm kıyafetlerde karşımıza çıksa da bazen de sadece belli bir kıyafete özgü olmuştur. Bu durumda detayların kıyafetler üzerinde ne kadar önemli olduğunu bizlere göstermektedir. Tesettür kıyafetlerde birçok farklı detayla karşılarken bunlardan biri de apolet detayları olmuştur. Genelde üniformalar üzerinde denk geldiğimiz bu detaylar son dönemde tesettürlü hanımların kıyafetlerinde de karşımıza çıkmıştır. Çoğunlukla sade tasarımlara eklenen bu detaylar kıyafetlerin biraz daha cazip hale gelmesine olanak sağlamıştır. Genel olarak elbiselerde gördüğümüz bu detayların kullanıldığı diğer bir kıyafette olmuştur.

Apolet Detaylı Modelleri

Daha çok günlük modeller olarak karşımıza çıkmaktadır . Genç hanımların daha fazla ilgi gösterdiği bu modeller, sokağın modasının izlerini yansıtmaktadır. Özellikle spor tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor apolet detaylı modelleri. Gün geçtikçe daha çok tesettürlü hanım tarafından tercih edilen bir model olmuştur. Bu tasarımlar iki omuz kısmında bulunan kimi zaman düğmelerle tutturulan kimi zamanda nakışlarla tutturulan tasarımlardır. Tabi her zaman omuzda olmayabilir. Bazen kollarda bazen de etek uçlarında bulunabilmektedir. Kıyafetin tasarımına göre farklı büyüklükte ve farklı genişlikte tasarlanabilmektedir.

Apolet detaylı modelleri dikkat çeken başka detaylarda karşımıza çıkmaktadır. Düğme, kuşak ve cep gibi detaylar bu detaylarla en uyumlu olan tasarımlardır. daha çok dışarı çıkarken kullanılan bir modeldir. Yaz aylarında daha fazla tercih edildiği için genel olarak ince ve hava alan kumaşlardan üretilmektedir. Çoğu tasarımı tek renk olan bu modeller detayların daha iyi yansıtmak için dış giyim ürünleri kullanılmadan kombin yapılmaktadır. Apoletlerde kıyafetlerle aynı renk olurken hem koyu hem de açık renk kıyafetler tasarlanmaktadır.

Sade modeller olduğu için apoletli modelleri fiyat olarak ta uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Özellikle 18 – 28 yaş arası tesettürlü hanımların bu modellere ilgisi önümüzdeki sezonlarda daha fazla olacak gibi duruyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?