Kışlık Şal Modelleri

  • 19 Kasım 2018
  • 402 kez görüntülendi.

Daha önceki yazılarımızın birinde sizlere kışlık eşarp modellerinden bahsetmiştik, bu sefer ise yine bir başörtüsü modeli olan ve kış mevsiminde genellikle genç tesettürlü bayanların tercihi olan tesettür kışlık şal modellerinden sizlere bahsetmeye çalışacağız.

Genç tesettürlü bayanların kış mevsiminde hem dışarı çıkarken hem de günlük kullanımda tercih edebileceği son dönemde popüler olan bir kıyafet haline gelmiştir. Kış mevsiminde tercih edilen şal modelleri genel olarak tek renkten ve koyu renklerden tasarlanmaktadır, son dönemlerde şal modellerinde renkli, desenli modellerin revaç gördüğü aşikardır. Bundan ötürü bu tür ürünler piyasalarda daha fazla görülmeye başlanmıştır. Kışlık şal modelleri tercih edilirken kabanlardan ziyade pardösü, ceket, hırka, yelek gibi dış giyim kıyafetleri kombin yapılmaktadır. En fazla tercih edilen renkler, mor, kahverengi, gri, siyah ve haki renkleri olmuştur. Özel davetlerden ziyade daha çok günlük kullanımda tercih edilen kışlık şal modelleri genç tesettürlü bayanlarla beraber son dönemlerde orta yaştaki tesettürlü bayanların da yoğun ilgisini çekmeye başlamıştır. Sizlerde rahat giyinmek ve rahat bir kombinle kış mevsiminde dışarı çıkmak istiyorsanız kışlık şal modelleri tam size göre.

Bir önceki yazımız olan Kışlık Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde Kışlık Eşarp Modelleri, Kışlık Modern Eşarp Modelleri ve Kışlık Şık Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ