2018 Aker Eşarp Modelleri

2018 Aker Eşarp Modelleri

Merhabalar kıymetli takipçilerimiz. Bu yazımızda sizlere önemli markalarından olan Aker’in 2018 modellerinden bahsedeceğiz. En şık ve en güzel örnekleriyle tesettürlü bayanların hizmetine sunulan her geçen yılda daha şık örnekler sunmaktadır.

Kaliteli kumaşıyla kendine özgün şık tasarımlarıyla tesettürlü bayanların her zaman yanında olacak bir üründür. Farklı desenlerle eşarplara farklı tarzlar getirmiş kıyafetlerle güzel kombinler oluşturmak için güzel tasarımlar la birleşmiştir . Kıyafetinize göre istediğiniz tarda bulmanız mümkündür. Daha çok canlı renkleri ön plana çıkaran bu marka çokta pahalı olmayan fiyatlarıyla beğeninize ve ilginize sunulmuştur.

Kahverengi üzerinde kendini fazlalıkla hissettiren bir renk olmuştur. Bunun yanında krem rengi de bu modelleri üzerinde oldukça fazla kullanılan bir renk olmuştur. Kareli çizgili modellerden çok değişik tarzda ve özgün desenler 2018 Aker eşarp modellerinde kendini elli ettirmektedir. 2018 Aker modellerinde kullanılan ipeklerde kalitesi yönünden geçmiş yıllara göre daha iyi olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?