İlkbahar-Yaz Eşarp Modelleri

İlkbahar-Yaz Eşarp Modelleri

Kış mevsimini geride bıraktığımız bu günlerde artık yavaş yavaş kışlık kıyafetler kaldırılıp dolaplara ilkbahar-yaz kıyafetleri konulmaya başlanıyor. Şimdi bizde sizlere ilkbahar-yaz modelleri ve kombinleri hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağız. Umarız sizler için faydalı olacaktır. Bu yazılarımızı da bazı görseller ile örneklendirip daha akılda kalması için çaba göstereceğiz.

firmalarının en çok özen gösterdiği tesettür kıyafetlerinin başında şarp gelmektedir. Bu yüzden her sezona ve mevsime farklı eşarplar tasarlayıp tesettürlü bayanların kendilerini sürekli yenilemesi için çaba göstermektedirler. Sonbaharın renkleri olan kahverengi ve sarının tonları ilkbahar-yaz eşarp modellerinde yerini daha çok açık renkli eşarplara bırakmıştır. Genellikle beyaz veya krem rengi bir eşarbın üzerine sıcak ve canlı renkler kullanılarak güzel tasarımlar oluşturulmaktadır.

İlkbahar-yaz eşarp modellerinde mevsimin vermiş olduğu etkiyle çiçek motifleri de sıkça kullanılan eşarp modelleridir. Bunun dışında bazı karmaşık şekiller de iç içe geçen motiflerde ilkbahar-yaz eşarp modellerinin tercih edilen tasarımlarıdır. Bu sezonda pembe ve açık mavi renklerini de oldukça şık görmekteyiz. İlkbahar-yaz eşarp modellerinde çok koyu renklerde eşarplardan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Bu sezonda daha çok açık, canlı ve sıcak renklerde kıyafetler tercih edildiği için sizlerde bu kıyafetlere uygun kombinde açık, canlı ve sıcak renklerde eşarp modellerini tercih etmelisiniz. Üstelik bu modeller ruh haliniz üzerine de etki edecek ve daha canlı bir görünüm kazanacaksınız.

Şimdi dilerseniz ilkbahar-yaz eşarp modellerinden oluşan görseli inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?