Armine Şal Modelleri

Armine Şal Modelleri

Tesettür denince akla ilk başörtüleri gelmektedir. Tesettürün olmazsa olmazı başörtüleri olduğu için her tesettürlü hanımın sahip olduğu kıyafetlerdir. Bunların bazıları dışarıda kullanılırken bazı tasarımlar ev içerisinde kullanılan modellerdir. Ancak bir model vardır ki hem ev içerisinde hem de dışarıda kullanılan başörtüsüdür. Bahsettiğimiz bu model özellikle gençlerin tercihi olan şal modelleridir. İlk dönemde eşarpların popüler olduğu başörtülerinde değişen tarz ve modayla beraber şallar hayatımızın her alanında yerini almıştır. O yüzden birçok tesettür firması eşarplarla beraber şalların üretimine de hız vermiştir. de şal dünyasında önemli başarılar kazanmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Genç hanımlarla beraber ota yaş ve yetişkin hanımlara da hitap etmeyi başaran , modern tasarımları sergilemektedir. Her yeni sezona yeni modellerle giren Armine, bu sezonda iddialı tasarımlarla karşımızda olacaktır. Özellikle ipek modellerin revaçta olduğu Armine şal modellerinde farklı kumaşlardan elde edilen modellerde bulunmaktadır. Kimi zaman gündelik yaşantıya uygun modelleri ile piyasalarda yer alan bazen de özel tasarımlarla öne çıkmaktadır. Yani katılacağınız ve bulunacağınız her ortama uyum sağlayabilecek modeller söz konusudur.

Armine şal modellerinde kimi tasarımlar sade ve düz olurken kimi modellerde desenler kullanılarak sadelikten uzak durulmaya çalışılmış. Parlak ipeklerin kullanıldığı birçok modeller tesettürlü hanımların ilgisini çekmiştir. Bununla beraber bazen püsküllü bazen simli bazen de jakar şallar revaçta olmuştur. Hemen hemen her renk şalların mevcut olduğu bu markada desenlerde ve detaylarda aşırıya kaçılmamıştır. Özellikle çizgi denseler ve bazen de ufak nokta desenler şallarla uyumlu hale getirilmiştir. kimi zaman spor tasarımlarla kombin yapılan modeller olurken bazı tasarımlar klasik modellerle kombinlenmektedir. Şallarda kullanılan kumaşa göre uygun fiyatları da vardır, kalitesine göre yüksek fiyata satılan modellerde vardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?